HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar Basın Duyurusu

 

Ateş Daha MAVİ Yansın Diye

Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe - 15:10

Ateş Daha MAVİ Yansın Diye

 

Valiliğimiz öncülüğünde başlatılan Kardemir Karabükspor yardım kampanyası tanıtım toplantısı Vali Kemal Çeber Başkanlığında yapıldı.
 
 
Toplantıda kampanya ile ilgili bilgiler veren Vali Çeber, “Ziraat Bankası Karabük Şubesinde açılan hesapta toplanacak paralar, kulübe aktarılmayacak olup, komite üyelerinin değerlendirmesi ve benim onayım ile  Karabüksporun sıkıntılarının giderilmesi için kullanılacak. Şehirde aidiyet duygusunun yeniden canlandırılmasına yönelik, atkı, bere vb ürünler hazırlanıyor bu ürünler dağıtılacak, Ankara, İstanbul başta olmak üzere yurtiçinde ve yurtdışında yaşayan hemşerilerimiz ve sporseverlerden kampanyamıza destek olmaları istiyorum. Komite üyeleri tarafından esnaf ziyaretleri, STK ziyaretleri ve dernekler ziyaret edilerek kampanyamıza destek olmaları istenilecek. 1 yıl sürecek olan kampanyamıza Karabükspor’a gönül vermiş vatandaşların Karabükspor’a destek olması amacıyla tüm cep telefonu operatörlerinden “KARABÜK” yazıp 1678’e SMS göndermek suretiyle 10 tl bağışta bulunabilecekler. Ayrıca Ziraat Bankası Karabük Şubesine açılan;
 
TL Yardım Hesabı     : TR 6400 0100 0425 7856 5358 5001
USD Yardım Hesabı  : TR 6400 0100 0425 7856 5358 5002
EUR Yardım Hesabı  : TR 6400 0100 0425 7856 5358 5003
 
hesap numaraları üzerinden gönüllerinden geldiği oranda maddi destek sağlayabilecekler. Şehirde belli yerlerde stantlar açılarak, kampanya tanıtımı yapılacak. Karabük Üniversitesi öğrencilerine yönelik çalışmalar yapılacak. Tüm toplu taşıma araçlarında kampanya reklamları yapılacak. Okullarda tanıtım ve destek faaliyetleri yapılacak. El broşürleri hazırlanarak kamuoyundan kampanyaya destek istenecek. Şehirdeki elektronik pano ve bilbordlarda destek görselleri paylaşılarak yardım kampanyasına tüm şehirden destek istenecek. İnşallah başlatmış olduğumuz bu yardım kampanyası hedefine ve amacına ulaşır, ilimize ve Kardemir Karabüksporumuza hayırlı olsun.”diye konuştu.
 
NOT: “KARABÜK” yazıp 1678’e yapılacak olan SMS ile bağış sistemi şuan için TURKCELL, VODAFONE, TÜRK TELEKOM(AVEA) faturalı hat kullanıcıları için aktif edilmiştir.

 

 

 

 

 

Görüntülenme Sayısı: 2756

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.