HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar Basın Duyurusu

 

Kamuoyuna Duyurulur

Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2017 Cuma - 20:45

Kamuoyuna Duyurulur

 

1959’dan bugüne, tarihe nakşedilen anılarıyla dopdolu Süper Lig bir heyecan ile vira bismillah diyor. Ligde yer alan 17 şanlı takımımızla birlikte, Kardemir Karabükspor’ da bu heyecana hazırdır.

Türkiye’nin emek kenti  Karabük, dün olduğu gibi bugün, bugün olduğu gibi yarınlarda hep alınteri, saha içi mücadelenin adı, sahibi, gururu olacak, asla saha dışı odakların, kirli gündemlerin başrolünde olmayacaktır.

Tertemiz ruh, alınteri kokan başarılarımız, gönüllerin takımı olma gayretimiz hiç bitmeyecek.Tüm  güzel ve iyi niyetli dileklerle, 2017-2018 futbol sezonumuz tüm takımlara hayırlı olsun.

Başta Türk futbolunun marka değerini , saygınlığını, sevgi ve dostluk çerçevesinde, mücadele, heyecan ve fair  play ruhunun  hakim olduğu bir sezon geçirmesi temennilerinde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak Bey’e, tüm takım sporcularına, hakemlerimize, takımların gerçek sahipleri taraftarlarımıza , kısaca tüm futbol paydaşlarına teşekkür eder; kazasız, belasız, fair play ruhu çerçevesinde, sevgi ve saygınlığın ön planda olduğu bir lig olmasını temenni ederiz.  

 

                                                    Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı

                                                                                                                                     Hikmet Ferudun TANKUT

Görüntülenme Sayısı: 539

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.