HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar

 

Kamuoyuna Duyurulur

Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2018 Perşembe - 18:43

Kamuoyuna Duyurulur

 

Kardemir Karabüksporumuzun “Diriliş” sezonu olarak gördüğümüz 50.yılında, hakkımızda yapılan acımasız eleştirilerin hiçbirine cevap vermedik. Bu eleştirilerin büyük çoğunluğu; şehir insanımızın; Kardemir Karabükspor’un içinde bulunduğu duruma öfkesi ve haklı isyanıydı çünkü … Her ne kadar içinde bulunulan ve Karabükspor’un şanlı mazisine yakışmayan bu durumun müsebbibi yönetim kurulumuz olmasa da şehrimizin haklı ve iyi niyetli tepkisine içimiz acısa da sessiz kaldık.

Ta ki, kendilerine verilen TV kanalının içini boşaltan, kaçak elektrik kullanıp, devlete vergi ve SSK borçlarını ödemeyen birilerinin, bizi ”kulübün içini boşaltmakla” suçladığını görene kadar…

Kulübün ayağa kalkması için yapacağımız bir dizi görüşmenin ilk ayağı olan Sayın Valimizle yapacağımız yarınki çok önemli görüşme öncesi “Kulübün içi boşaltılıyor” diye Valimize şikayet edildik. Sayın Valimize, ‘kulübün içini boşaltıyorlar, sakın bunlara yardım etmeyin’ anlamına gelen bu tutum, zamanlaması açısından da Karabük’e ve Karabükspor’a ihanettir.

Değerli Karabüklüler, Evet, Karabükspor’un içi boşaltılmıştır. Olay yargıya intikal ettiğinden üstüne fazla şey söyleyecek değiliz ama kulübün içi boşaltıldığı için kulüp kongreye gitmiş ve hiç kimse sahip çıkmadığı için yönetimimiz taşın altına gövdesini koymuş ve Karabükspor’u sahipsiz bırakmamıştır. Kulüp 200 milyona yakın borçlanırken sesi çıkmayanların bu borcu ödemeye çalışanların önünü kesmeye çalışmalarının iyi niyetle açıklanacak izahı yoktur.

Kulübün defterleri herkese açıktır. Dileyen herkes, kulübe gelip, bu defterlere bakabilir; tüm harcamaları kuruşu kuruşuna inceleyebilir.

Tarih bir gün her şeyi yazacaktır… Kulübün içini boşaltanları da, buna sessiz kalanları da… Biz ihaneti görünce şaşıranlardan değiliz ama ihanet karşısında teslim olanlardan hiç değiliz.

 

Kardemir Karabükspor Kulübü

Yönetim Kurulu

Görüntülenme Sayısı: 2534

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.