HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar

 

Galatasaray Maçı Çalışmaları Başladı

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2015 Salı - 18:49

Galatasaray Maçı Çalışmaları Başladı

 

Takımımız, Spor Toto Süper Ligin 26.haftasında deplasmanda Galatasaray ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına Çamlık sahasında gerçekleştirdiği antrenman ile başladı. Teknik direktörümüz Yılmaz Vural yönetiminde yaklaşık 2 saat süren antrenmanda takımımız top kapma, pas ve kondisyon çalışması gerçekleştirdi. Çalışmaya milli takımlarında bulunan Traore,Sow,Musa,Abdülaziz ve İbrahim Serdar ile sakat olan Emre Güngör katılmazken; Tanju Kayhan takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde çalıştı.

 

Antrenman öncesinde Hikmet Ferudun Tankut Tesisleri toplantı salonunda haftalık basın toplantısında basın mensupları ile biraraya gelen teknik direktörümüz Yılmaz Vural şunları ifade etti: " Türkiye'de herkesin herkesi yendiği bir lig oynanıyor. Bizim sıkıntımız takım gol atamıyor. Bunu çözmek adına antrenmanla çözülecek bir şey olduğu kadar biraz oyuncuların daha konsantre ve dikkatli olarak isabetli olmaları lazım. Bu talihsiz gidiş bir yerde dönmesi lazım. 12 tane maç benim antrenörlük hayatım da ve Karabükspor'un geçmişinde dahi bu kadar kayıp olmamıştır.

 

Puan cetveli diyor ki, 18 puanla buradan çıkılır mı?Üzerimizdeki rakiplerin de kritik maçları var. Üstteki rakiplerle içeride ve dışarıda biz de oynayacağız. Dolayısıyla bunlara karşı alacağımız sonuçlar çok önemli. Bunu kaybetmek diye bir gafletin içinde hiçbirimiz olamayız. Duygu olarak da, uçurumun kenarındayız, burada hoş görüyle mi baksam, destek mi versem diye taraftar bile ikilem yaşıyor. Taraftardan ricam, sonuna kadar destek verin. Bunu erken siz terk etmeyin. Biz terk etmiyoruz, sizde terk etmeyin. Hiç kimse bu durumda olmak istemez. Buradan nasıl çıkarız, aslında bana göre büyük bir çevirme şansımız var. Yeter ki maç kazanalım. Bunun için, futbolcuya destek moral, umut aşılamak lazım. Neticede onlar sahaya çıkıp oynuyor. Hepimizin gayreti bu doğrultuda olursa, bu berbat durumun içerisinden çıkma olası olur diye düşünüyorum. İnşallah bu söylediklerim ciddiye alınır. Biz kendi içimizde böyle bir şeyde bırakmışlık olmaz. Hele ben kesinlikle bırakmam, bitene kadar ufacık da şansım olsa devam ederim. Yönetim, çalışanlar ve futbolcularımız bu işi başarmak için uğraşı vermek zorundayız."

 

 

 

Görüntülenme Sayısı: 2202

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.