HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar

 

T.M.Akhisarspor Maçı e-Bilet Fiyatları

Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2018 Salı - 09:56

T.M.Akhisarspor Maçı e-Bilet Fiyatları

 

18.02.2018 Pazar günü saat 13.30'da Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda oynanacak olan K.Karabükspor-T.M.Akhisarspor Spor Toto Süper Lig müsabakasının e-bilet fiyatlarının;

 

KUZEY - GÜNEY KALE ARKASI 5 TL
 
MARATON ALT KAT - ÜST KAT 10 TL
 
KAPALI TRİBÜN ALT KAT - ÜST KAT 20 TL
 
MİSAFİR TRİBÜN ALT KAT -ÜST KAT 5 TL

 

olmasına karar verilmiştir.

 

Maçın e- biletlerini www.passo.com.tr adresinden, stad gişesinden, NKOLAY ve AKTİF NOKTA' lardan passolig kartlarınıza yükletebilirsiniz.

 

PASSOLİG kartına sahip olmak için www.passolig.com.tr adresinden başvuru formunu doldurmanız ya da stad gişesinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

 

NOT: Türkiye Futbol Federasyonu PFDK'nın; ''KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübünün, 03.02.2018 tarihinde KARDEMİR KARABÜKSPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY KALE ARKASI ALT B,C, bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesi'' kararı sebebiyle Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında oynanan K.Karabükspor-A.Alanyaspor müsabakasında KUZEY KALE ARKASI ALT B,C, bloka giriş yapan seyirciler, STSL 22. haftasında Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda oynanacak olan K.Karabükspor-T.M.Akhisarspor müsabakasına giriş yapamayacaklardır. 

Görüntülenme Sayısı: 1005

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.