HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar

 

STSL 30.Hafta Hakemleri

Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2015 Perşembe - 21:42

STSL 30.Hafta Hakemleri

 

Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu -  30 . Hafta

 

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

 

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

08.05.2015
20:00

ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA

GALATASARAY A.Ş.

 

TORKU KONYASPOR

(H) BARIŞ ŞİMŞEK 
(Y) KEMAL YILMAZ 
(Y) SERDAR DİYADİN 
(D) CANER AK 
(B) ÇAĞATAY ŞAHAN 
(A) KUTLUHAN BİLGİÇ

(G) A.OĞUZ ARIKAL 
(T) HASAN ÖZBULUT 
(T) MURAT KANGALGİL 
(T) HAKAN CİVA 

08.05.2015
20:00

ESKİŞEHİR ATATÜRK
 

(EVSAHİBİ TRİBÜN KAPATMA)

 

ESKİŞEHİRSPOR

 

KASIMPAŞA A.Ş.

(H) BÜLENT YILDIRIM 
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN 
(Y) ASIM YUSUF ÖZ 
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK 
(B) KORAY GENÇERLER 
(A) TOLGA KADAZ

(G) SEFER ALTUNTAŞ 
(T) FAZLI AKGÜN 
(T) HÜSEYİN ALTUNTOPRAK 
(T) CELALETTİN YAVUZ 

08.05.2015
20:00

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR

 

MERSİN İDMANYURDU

(H) FIRAT AYDINUS 
(Y) SERKAN OK 
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU 
(D) YİĞİT PEŞİN 
(B) SARPER BARIŞ SAKA 
(A) HAKAN AKMISIR

(G) OSMAN ERDAL FIRAT 
(T) EROL ÖZBULUT 
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER 
(T) TEMEL TÜYSÜZ 

09.05.2015
13:30

ANKARA 19 MAYIS

GENÇLERBİRLİĞİ

 

AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

(H) SÜLEYMAN ABAY 
(Y) ERDEM BAYIK 
(Y) GÖKMEN OLGAÇ 
(D) MURAT ORHAN 
(B) SUAT ARSLANBOĞA 
(A) ALİ ZAĞLI

(G) AHMET İBANOĞLU 
(T) ADNAN SEVİM 
(T) MURAT KARAMAN 
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ 

09.05.2015
16:00

BURSA ATATÜRK

BURSASPOR

 

KARDEMİR KARABÜKSPOR

(H) ALİ PALABIYIK 
(Y) SERKAN ÇİMEN 
(Y) SERKAN OLGUNCAN 
(D) ÇAĞDAŞ ALTAY 
(B) SERKAN ÇINAR 
(A) BÜLENT BİRİNCİOĞLU

(G) ABDURRAHMAN ARICI 
(T) İSMAİL ŞENAY 
(T) HAKAN ATASOY 
(T) FAHREDDİN SELÇUK 

09.05.2015
19:00

SİVAS 4 EYLÜL

MEDİCANA SİVASSPOR

 

FENERBAHÇE A.Ş.

(H) HALİS ÖZKAHYA 
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY 
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL 
(D) BAYRAM BAŞKAN 
(B) ALPER ULUSOY 
(A) ERKAN ENGİN

(G) TURGAY GÜDÜ 
(T) MURAT ŞANLI 
(T) CELİL TAŞKIN 
(T) CENGİZ AKAR 

09.05.2015
19:00

BALIKESİR ATATÜRK

BALIKESİRSPOR

 

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.

(H) ÖZGÜR YANKAYA 
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU 
(Y) HAKAN YEMİŞKEN 
(D) ÖZER ÖZDEN 
(B) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU 
(A) MUSTAFA AYDİN

(G) ADNAN ŞEKER 
(T) ŞENER YÜCE 
(T) BAYRAM KOMAN 
(T) HAKAN YAPAN 

10.05.2015
16:00

YENİ RİZE ŞEHİR
 

(MİSAFİR TRİBÜN KAPATMA)

 

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

 

TRABZONSPOR A.Ş.

(H) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU 
(Y) BÜLENT GÖKÇÜ 
(Y) ADİL SİNEM 
(D) SERDAR AKKOÇOĞLU 
(B) VOLKAN BAYARSLAN 
(A) ABDULKADİR BİTİGEN

(G) SABRİ ÇELİK 
(T) AYHAN KABAKÇI 
(T) İSMAİL SÖKELEN 
(T) NAZİF ÇILDIR 

10.05.2015
19:00

OSMANLI STADI

BEŞİKTAŞ A.Ş.

 

GAZİANTEPSPOR

(H) TOLGA ÖZKALFA 
(Y) TARIK ONGUN 
(Y) EKREM KAN 
(D) ÜMİT ÖZTÜRK 
(B) ÖZGÜÇ TÜRKALP 
(A) ÖZKAN ÇELİKER

(G) SELAMİ ŞİMŞEK 
(T) TURGAY SABUNCUOĞLU 
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ 
(T) ERHAN ŞAHİN 

 

Görüntülenme Sayısı: 1589

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.