HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar

 

T.D. Yılmaz Vural’ın Haftalık Basın Toplantısı

Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2015 Salı - 20:14

T.D. Yılmaz Vural’ın Haftalık Basın Toplantısı 26.05.2015

 

Hikmet Ferudun Tankut Tesisleri toplantı salonunda haftalık basın toplantısında basın mensupları ile biraraya gelen Teknik Direktörümüz Yılmaz Vural, toplantıda şunları ifade etti:” Sivasspor maçında göstermiş olduğumuz ciddiyeti herkes gördü. Küme düşme potasındayken göstermiş olduğumuz ciddiyeti yine sürdürüyoruz. Cezalı olan Musa dahil 12 oyuncumuz yok tam 17 kişiyiz. Eğer Ahmet ve Hakan’da da bir problem varsa sayımız 15’e düşecek.  

Bir Kayserispor modelinin devam ettirilmesi tavsiyem. Biraz fazla maddi yük getirecek ama takımın çok sıkıntısız bir şekilde nasıl lige geri döndüğünü gördük. Elindeki potansiyeli dağıtmadan bu takım muhafaza edilirse, birkaç pozisyona ciddi takviyeler yapılırsa tekrar Süper Lig’e çıkılacağına inanıyorum.  

Benden önceki döneme bakıyorum ve benden sonraki dönemede bakıyorum hakem hatalarını bir videoya alsak; en az 12-13 puanı hakem hatalarıyla gitti. 31 puanla bu ligden düşersek şu maçta şu puan gitmeseydi şikayetlenmesi bizi üzecek.    

Bundan sonra gelecek arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bu takımın en yakın takipçisi olacağım. Dualarımız inşallah gelecek sezon bu takımın lige geri dönmesi yönünde.”  

Akşam saatlerinde Çamlık sahasında gerçekleştirdiği antrenman ile K.Erciyesspor maçı çalışmalarına başlayan takımımız; yarın gerçekleştireceği antrenmanın ardından karayolu ile Kayseri’ye hareket edecek.

Görüntülenme Sayısı: 2554

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.