HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar

 

Bolu Kamp Günlüğü 15.07.2016

Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2016 Cuma - 22:39

Bolu Kamp Günlüğü 15.07.2016

 

Takımımız, 1.etap kamp çalışmalarını Bolu Termal Otel'de sabah ve akşam gerçekleştirdiği çift antrenman ile sürdürdü. Teknik direktörümüz Igor Tudor yönetiminde sabah gerçekleştirilen antrenmanda koşu ve koordinasyon çalışması gerçekleştiren takımımız akşam antrenmanında ise  pas,orta ve şut çalışmasının ardından çift kale maç yaptı. Antrenmanı Kulüp Başkanımız Hikmet Ferudun Tankut, eşi Sevinç Tankut ve Futbol Şube Sorumlumuz Tolga Gül de takip ettiler.

Takımımız, Pazar günü Bolu Termal Otel sahasında Saat:18.00'de Adanaspor ile oynayacağı karşılaşmanın ardından 1.etap kamp çalışmalarını tamamlayacak. 20 Temmuz'da İstanbul'da toplanacak takımımız, 2 gün İstanbul'da çalışmalarını sürdürecek. 22 Temmuz'da 2.etap kamp çalışmaları için Hollanda'ya hareket edecek ve 5 Ağustos'a kadar çalışmalarını Hollanda'da sürdürecektir.

Takımımız, 11-13 Ağustos tarihleri arasında Gençlerbirliği, Konyaspor ve Adanaspor'un da katılacağı Ankara'da 19 Mayıs Stadyumu'nda düzenlenecek TSYD Kupası turnuvasında yer alacaktır.

Görüntülenme Sayısı: 1609

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.