HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar

 

STSL 10.Hafta Hakemleri

Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2016 Perşembe - 16:25

STSL 10.Hafta Hakemleri

 

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu -  10 . Hafta

 

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

 

Misafir Takım

Hakemler

Gözlemci ve Temsilciler

04.11.2016
20:00

ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA

GALATASARAY A.Ş.

 

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

(H) ALİ PALABIYIK 
(Y) HAKAN YEMİŞKEN 
(Y) SERKAN OLGUNCAN 
(D) ABDULKADİR BİTİGEN

(G) SEFER ALTUNTAŞ 
(T) CENK ALTUN 
(T) HAKAN CİVA 
(T) BARIŞ ŞENSOY 

05.11.2016
13:30

ALANYA OBA STADI

AYTEMİZ ALANYASPOR

 

GAZİANTEPSPOR

(H) VOLKAN BAYARSLAN 
(Y) ARKIN AKGÖL 
(Y) YUSUF BOZDOĞAN 
(D) ÇAĞATAY ŞAHAN

(G) SEBAHATTİN ŞAHİN 
(T) EROL ÖZBULUT 
(T) SÜLEYMAN KUTAY 
(T) HÜSEYİN ALTUNTOPRAK 

05.11.2016
16:00

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

KARDEMİR KARABÜKSPOR

 

BURSASPOR

(H) BARIŞ ŞİMŞEK 
(Y) UYGAR BEBEK 
(Y) SAMET ÇAVUŞ 
(D) SUAT ARSLANBOĞA

(G) NEDİM GÖKLÜ 
(T) AHMET HAMDİ USTA 
(T) İSMAİL HAKKI KÖKLÜKAYA 
(T) NAZİF ÇILDIR 

05.11.2016
19:00

ANTALYA STADYUMU

ANTALYASPOR A.Ş.

 

GENÇLERBİRLİĞİ

(H) ÜMİT ÖZTÜRK 
(Y) KEREM ERSOY 
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR 
(D) ÖZKAN ÇELİKER

(G) ENGİN KURT 
(T) MAHMUT KAYHAN 
(T) BÜLENT CEVATEMRE 
(T) LEVENT KALKAN 

05.11.2016
19:00

VODAFONE ARENA

BEŞİKTAŞ A.Ş.

 

TRABZONSPOR A.Ş.

(H) METE KALKAVAN 
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL 
(Y) ESAT SANCAKTAR 
(D) KUTLUHAN BİLGİÇ

(G) İBRAHİM AKSOY 
(T) FAİK DEMEZ 
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ 
(T) ŞEVKET CANITEZ 
(T) ERCAN OKUR 

06.11.2016
13:30

YENİ RİZE ŞEHİR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

 

ADANASPOR A.Ş.

(H) ALPER ULUSOY 
(Y) VOLKAN NARİNÇ 
(Y) İBRAHİM BOZBEY 
(D) MURAT ÖZCAN

(G) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU 
(T) AHMET SERT 
(T) İSMAİL S. ÇOLAK 
(T) KEMAL ÖZBEK 

06.11.2016
16:00

OSMANLI STADI

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ

 

KAYSERİSPOR

(H) SERKAN ÇINAR 
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY 
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU 
(D) SARPER BARIŞ SAKA

(G) AHMET İBANOĞLU 
(T) YÜKSEL GÜRÜZ 
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER 
(T) RAMAZAN GÜN 

06.11.2016
19:00

MANİSA 19 MAYIS

AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

 

FENERBAHÇE A.Ş.

(H) HALİL UMUT MELER 
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL 
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM 
(D) HAKAN CEYLAN

(G) ADNAN ŞEKER 
(T) BERK ÖZBEK 
(T) SELİM ARICI 
(T) UFUK ILGAZ 

06.11.2016
19:00

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU

ATİKER KONYASPOR

 

KASIMPAŞA A.Ş.

(H) ARDA KARDEŞLER 
(Y) KEMAL YILMAZ 
(Y) SERKAN OK 
(D) ERKAN ENGİN

(G) OĞUZ SARVAN 
(T) MEHMET TUNA 
(T) MEHMET SARIBUVA 
(T) İBRAHİM TAN 

 

Görüntülenme Sayısı: 3308

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.