HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar

 

Beşiktaş A.Ş Maçı e-Bilet Fiyatları

Eklenme Tarihi: 30 Ocak 2017 Pazartesi - 10:59

Beşiktaş A.Ş Maçı e-Bilet Fiyatları

 

10.02.2017 Cuma günü saat: 19.00'da Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda oynanacak olan K.Karabükspor-Beşiktaş A.Ş Spor Toto Süper Lig müsabakasının e-bilet fiyatlarının;

 

KUZEY - GÜNEY KALE ARKASI 50 TL
 
MARATON ALT KAT VE ÜST KAT 60 TL
 
KAPALI TRİBÜN ALT KAT - ÜST KAT 75 TL
 
MİSAFİR TRİBÜN ALT KAT -ÜST KAT 50 TL

 

olmasına karar verilmiştir.

 

Maçın e- biletlerini www.passo.com.tr adresinden, stad gişesinden, NKOLAY ve AKTİF NOKTA' lardan passolig kartlarınıza yükletebilirsiniz.

 

PASSOLİG kartına sahip olmak için www.passolig.com.tr adresinden başvuru formunu doldurmanız ya da stad gişesinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

 

Taraftarlarımızın Dikkatine!

PFKD'dan yapılan açıklamada''KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübünün, 21.01.2017 tarihinde oynanan KARDEMİR KARABÜKSPOR - GALATASARAY A.Ş. Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Ve 53/4. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY KALE ARKASI ALT B, KUZEY KALE ARKASI ÜST B, GÜNEY KALE ARKASI ALT B, GÜNEY KALE ARKASI ÜST B, MARATON ALT D,F bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine''denildi.

Görüntülenme Sayısı: 9333

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.