HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar

 

Yönetim Kurulu Üyelerimizden Ziyaretler

Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2019 Çarşamba - 13:10

Yönetim Kurulu Üyelerimizden Ziyaretler

 

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Mehmet Yüksel, asbaşkan Serdal Acar, mali sekreter Erol Topçuoğlu, salon sporları sorumlusu Recep Özdemir ile birlikte Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Halis Yunus Ersöz'e nezaket ziyaretinde bulundular. Hemşehrimiz olan  Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın Halis Yunus Ersöz'e göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.

 Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Mehmet Yüksel, asbaşkan Serdal Acar, mali sekreter Erol Topçuoğlu, salon sporları sorumlusu Recep Özdemir ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye nezaket ziyaretinde bulundular. MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'ye göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.

 Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Mehmet Yüksel, asbaşkan Serdal Acar, mali sekreter Erol Topçuoğlu, salon sporları sorumlusu Recep Özdemir ile birlikte Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Recep Akyel'e nezaket ziyaretinde bulundular. Çelik-İş Sendikası'na göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Mehmet Yüksel, asbaşkan Serdal Acar, mali sekreter Erol Topçuoğlu, salon sporları sorumlusu Recep Özdemir ile birlikte Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'ye  nezaket ziyaretinde bulundular.  BBP Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici'ye göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Mehmet Yüksel, asbaşkan Serdal Acar, mali sekreter Erol Topçuoğlu, salon sporları sorumlusu Recep Özdemir ile birlikte MHP Genel Başkanı Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker'e, Özel Kalem Müdür Yardımcıları M.Bilal Aydın, Akın Yavuz ve Özgür Özer'e nezaket ziyaretinde bulundular. Göstermiş olduğu ilgi ve alaka için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Görüntülenme Sayısı: 780

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.