HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar

 

Kulüp Başkanımız Mehmet Yüksel'den Teşekkür

Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2019 Pazartesi - 16:40

Kulüp Başkanımız Mehmet Yüksel'den Teşekkür

 

"Kulübümüzün 50.Yıl Kuruluş Yıl Dönümü ve Sezon Açılışı etkinliklerini gerçekleştirdik. Etkinliklerimizde yer alan şarkıcılarımız Ramazan Çelik, Ankaralı Yasin, Tuğba Başak, Hasan Alp, Orhan Yaka'ya milli sporcularımız Avrupa ve Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonu Murat Polat, Kıtalararası ve Avrupa Kickboks Şampiyonu Sadık Özköseoğlu ve takımı, Dünya ve Avrupa Köpekli Sporlar Frizbi Şampiyonu Murat Kurşun'a performanslarından ötürü teşekkür ederiz.

Etkinliğin gerçekleşmesinde katkıları bulunan; Karabük Valiliği, Safranbolu Belediyesi, Eskipazar Belediyesi, Yenice Belediyesi, Eflani Belediyesi, Ovacık Belediyesi'ne, Sandalye Fabrikası, Marzinc, Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi İsmet Usta, Safran Turizm, Özel Medikar Hastanesi, Kayın Su,Magic FM, BRTV ve Scorpi Jeans'a teşekkür ederim. Desteklerini esirgemeyen iş adamlarımız Mihri Öztekin, Rıfat KüçükYılmaz, Yılmaz Şahin, Kamil Demir, Muharrem Yıldırım, Mahmut Malkoç, Mustafa Kara, Sezai Küçükyılmaz ve Yasin Aydemir'e, bununla birlikte KARDERFED( Karabük Dernekler Federasyonu), KARESDERFED (Karabük Eskipazar Dernekleri Federasyonu), Ankara Karabüklüler Derneği, İSTKARDER (İstanbul Karabüklüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği), KOC.KAR.DER (Kocaeli Karabüklüler Derneği), İstanbul Anadolu Yakası Karabüklüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kültür Derneği, İstanbul Karabüklüler Derneği, İstanbul Eskipazar Kültür ve Dayanışma Derneği, İstanbul Eflanililer Derneği, KESDER (Karabük Eskipazarlılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği, ANESDER ( Ankara'daki Eskipazarlılar Kültür Turizm ve Dayanışma Derneği, Karabük Kanserle Mücadele Derneği, HASDER (Haslı Köyü Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği, YAZDER (Yazıboy Köyü Mahalleleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Karabük Engelsiz Gençlik ve Spor Derneği, Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ne teşekkürlerimi sunarım.

Ayrıca Karabük Valisi Sn. Fuat Gürel'e AK Parti Karabük Milletvekilleri Sn. Niyazi Güneş ve Sn. Cumhur Ünal'a Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Sn. Hüseyin Avni Aksoy'a, Safranbolu Belediye Başkanı Sn. Elif Köse'ye İl Emniyet Müdürü Sn. Sırrı Tuğ'a, siyasi parti il-ilçe başkanlarına, sivil toplum kuruluşlarına, hiçbir zaman takımını yalnız bırakmayan Mavi Ateş'e ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim.

                Mehmet Yüksel

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı

 

 

Görüntülenme Sayısı: 315

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.