HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar

 

KINIYORUZ

Eklenme Tarihi: 2 Kasım 2020 Pazartesi - 10:37

KINIYORUZ

 

Hafta sonu oynanan Kardemir Karabükspor Etimesgut Belediyespor müsabakasının golsüz eşitlik ile tamamlanmasının ardından birtakım talihsiz açıklamalar yapılmıştır. Etimesgutspor Başkanı Sayın Hasan Kartal’ın “Bir puan Karabük’e hiç yaramaz, üç puan da yaramaz.“ Sözleri amacını aşmıştır. Sayın Başkanın söylediklerinin ne anlama geldiğini bilmeden söylediğini düşünüyor ve umuyoruz.

Kardemir Karabükspor, tarihinde gerek ulusal gerekse uluslararası birçok başarı elde etmiş büyük bir camiadır. Kardemir Karabükspor camiasını küçümsemeye kalkışmak kimsenin haddi değildir. Günümüz şartlarında gencecik 30 profesyonel futbolcumuz sahada var olma mücadelesi vermektedir. Ortada alın teri ve emek var iken “Bir puan Karabük’e hiç yaramaz, üç puan da yaramaz” şeklinde haddini aşan bir söylemi Kardemir Karabükspor camiası olarak kabul etmiyor ve şiddetle kınıyoruz.

Kardemir Karabükspor kulübü olarak elde ettiğimiz başarılara bazıları hayallerinde dahi ulaşamamışlardır. Türk futbolunun köklü bir kulübü olarak talihsizce ve amacını aşmış olan açıklamalardan dolayı futbolcularımızdan ve camiamızdan özür dilemelerini bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Kardemir Karabükspor Kulübü Yönetim Kurulu

 

Görüntülenme Sayısı: 1652

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.