HABER KATEGORİLERİ

Kulüp Futbol Basketbol Alt Yapı Diğer Branşlar

 

Gaziantep B.B. Maçı e-Bilet Fiyatları

Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2015 Çarşamba - 19:30

Gaziantep B.B. Maçı e-Bilet Fiyatları

 

21.11.2015 Cumartesi günü saat: 18.30'da Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda oynanacak olan K.Karabükspor-Gaziantep B.Bld.spor PTT 1.Lig müsabakasının e-bilet fiyatlarının;

 

KUZEY - GÜNEY KALE ARKASI 5 TL
 
MARATON ALT KAT VE ÜST KAT 5 TL
 
KAPALI TRİBÜN ALT KAT - ÜST KAT 5 TL
 

 

olmasına karar verilmiştir.

 

 

Maçın e- biletlerini www.passo.com.tr adresinden, stad gişesinden, NKOLAY ve AKTİF NOKTA' lardan passolig kartlarınıza yükletebilirsiniz.

 

PASSOLİG kartına sahip olmak için www.passolig.com.tr adresinden başvuru formunu doldurmanız ya da stad gişesinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

 

 

NOT: 

 

30 Ekim 2015 tarihinde oynanan Kardemir Karabükspor - Boluspor müsabakasında Kuzey Kale Arkası tribünü ve Kapalı tribüne giriş yapan taraftarlarımızın Passolig kartları PFDK kararı uyarınca 21 Kasım 2015 tarihinde oynanacak olan Kardemir Karabükspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor müsabakasında bloke edilecek olup; bu karşılaşmada stada giriş yapamayacaklardır.

 

Kardemir Karabükspor - Boluspor müsabakasında Kuzey Kale Arkası tribünü ve ya Kapalı tribüne giriş yapmayan taraftarlarımız, Kardemir Karabükspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor müsabakasına kombineleriyle ve ya e-bilet satın alarak giriş yapabileceklerdir.

Görüntülenme Sayısı: 1609

Ad, Soyad  
E-Posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Resmi İnternet Sitesi © Tüm hakları saklıdır. Sitedeki içerik izinsiz kullanılamaz.